pondělí 30. prosince 2013

tak tomu říkám spontánní reakce

Dnes byl na FB odkaz, o který se nutně musím podělit. Nejsem si jistá, ale myslím, že žádný zpěvák nezažil na pódiu to co Lara Fabian.

8 komentářů:

 1. Milá Dittko,moc na písmenka klávesnice nevidím,můj mi řekl proč roním slzy na tu MYŠ:-) Ty jsi se zase trefila ,kam na to moje miloučká chodíš??? Chci Ti tady veřejně vyseknout poklonu za krásnou a velice vždy aktuálně procítěnou muziku a také mňamozní recepty...Chválil celý náš zbor a to už je nějaká síla...Tak překrásný Nový Rok 2014!!!!!!!!!Díky za krásné blogerské přátelství ,Daja a celá rodina.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Dajo, nemáš náhodou sklony k nepřehánění v tom chválení?
   Tobě taky krásný nový rok.

   Vymazat
 2. Lara, sleduji od jejich počátků. Tahle Belgičanka s italskými předky, má krásný hlasový potenciál, ale také smůlu. Ta poslední ji potkala, když zkoušela před představením, pustili jií do sluchátek nevím kolik stovek decibelů a ona doufám, jen dočasně téměř neslyší:-( I takový může být pracovní úraz.
  Jinak ti Ditto přeji, aby ten rok co se k nám vkrádá byl pro tebe a celou rodinku, zdravý a plný samých příjemných překvapení!!! Renata, ta věrná čtenářka:-)
  P.S.
  ještě s malým přáním, abych nemusela dokazovat, že nejsem robot:-D

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Snad se z toho dostane, byla by to škoda.
   Děkuji ti za přání a doufám v zachování věrnosti i po následující období. Tobě a rodině samozřejmě přeji také štěstí, zdraví a veselou mysl.
   Ps: s tím robotem zkusím něco provést.

   Vymazat
 3. Dittuš, nádhera, děkuji za zprostředkování a přeji krásný šťastný nový rok. Peťa

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Petro, to mě těší, že jsem ti "kápla do noty" i když nejde o "tvrdou muziku". Tobě taky krásně šťastně bohatý rok.

   Vymazat
 4. Dittko ,to s podlahou by mě také naštvalo ,co to vyrábějí za šmejdské stojany?Máš jí lakovanou nebo napuštěnou voskem?A jak to dopadlo by mě zajímalo...pa Daja

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Je navoskovaná, nebo tak něco :-) Na štěstí, zdá se, že nepřišla ve výsledku k úhoně.

   Vymazat