pondělí 28. února 2011

ministerstvo švihlé chůze

Tak máme týden na horách za sebou. Dvě třetiny rodiny si ho užily, neb bylo celý týden krásné počasí a ta jedna třetina (já) si ho už od úterý vychutnávala na lůžku v penzionu s družkami nejvěrnějšími - ortézou od kotníku po tříslo a s párem parádních, úplně nových berlí.

Teď bych se tak akorát mohla uplatnit na ministerstvu švihlé chůze.Všem (i těm ostatním), kterým to letos na lyžích zrovna nevyšlo, patří tato nesmrtelná scénka.

7 komentářů:

 1. Scénku milujeme a syn si vyrobil i triko s motivem "kráčejícího" uředníka :o)))Foukám na bolístku a snad bude brzo vše v pořádku Mokopa

  OdpovědětVymazat
 2. Mokopo, díky za účast, a že si syn vyrobil tričko, tak to se mu nedivím. Jinak tahle scéna je i dost nadčasová. Už před těmi X lety si dělali blázny z různých prapodivných dotací a grantů, kterých je dneska u nás a v Evropě jako hub po dešti a o většině z nich se dá s úspěchem pochybovat a člověk ví jenom jedno - že to celé platí. Přeji ti pěkný a i trochu švihlý den. Ditta

  OdpovědětVymazat
 3. Ditto, jééjej, no co už, teď jen, aby se noha brzo uzdravila a bylo líp....po letech bude na co vzpomínat...a scénku neznám a zasmála jsem se...:-) Hezký den. Petra

  OdpovědětVymazat
 4. Jéé, to jsem se zasmála! Tedy ne tobě, Dittu, tebe lituji a na dálku foukám na zranění, ať nebolí, ale té scénce. Už jsem ji dlouho neviděla a máš pravdu, je nadčasová!
  Moc sebou nešvihej, ať si brzo fit!
  Zdravím, Helena

  OdpovědětVymazat
 5. Petro, děkuji ti za přání brzkého vyzdravení a jsem ráda, že se ti scénka líbila.
  Helčo, díky za ten léčivý fukejř. Zdá se, že sebou budu švihat do postele (jediné, aspoň trochu vyšší zařízení v domácnosti) až do konce března. Už se pěkně otravuji, přečetla jsem několik knih a došlo i na to háčkování - já se to snad konečně naučím.
  Mějte se obě pěkně a ať sebou též nešvihnete. Ditta

  OdpovědětVymazat
 6. Dittu-
  na "pythony" mně upozornili mladí před pár lety. A jelikož epizody dávali docela pozdě v noci tak než jsem byla schopna jít spát, musela jsem to vždy "rozchodit" !!!
  Přeji ti příjemné a tvůrčí "lenošení" :D
  Jaromila

  OdpovědětVymazat
 7. Jaromilo, "pythoni" nemají chybu. Jedno je u nich ale důležité - nejlepší překlady jsou od Petra Palouše. Když jsem prvně viděla v kině Life of Brian, myslela jsem, že umřu smíchy. Později jsme tento film koupili na dvd s překladem od někoho jiného a není to ONO.
  Přeji ti pěkný "nelenošivý" den :-))
  Ditta

  OdpovědětVymazat